Wspólne czytanie Apokalipsy

Dla tych, którzy nie mogli być z nami w miniony czwartek zamieszczamy nagranie pierwszego spotkania z Apokalipsą św. Jana.

Przypominamy, że w kolejne czwartki Wielkiego Postu, o godz. 20.00 w naszej kaplicy czytana jest Apokalipsa, komentuje ją ks. Radosław Siwiński. Można również uczestniczyć w spotkaniach za pośrednictwem naszej strony https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/

 

Dziękujemy za te 7 lat!

Dziś minęło 7 lat od zakupu czerwonego budynku u zbiegu al. Monte Cassino i ul. Młyńskiej, który stał się Domem Miłosierdzia Bożego. Świętowaliśmy to wydarzenie w naszych trzech domach. W Koszalinie zasiedliśmy do uroczystej kolacji, następnie był czas na wspomnienia – wspólnie oglądaliśmy nagrania i zdjęcia dokumentujące te 7 lat. Świętowanie zakończyliśmy udziałem w dziękczynieniu, które odbyło się w naszej kaplicy.

Dziękujemy z całego serca, że jesteście z nami.

Trochę historii 🙂

Nowenna do św. Józefa

Dziś rozpoczęliśmy nowennę do św. Józefa. Wielokrotnie pisaliśmy o łaskach, jakie spłynęły na nas za jego wstawiennictwem. Podczas tej dziewięciodniowej modlitwy chcemy dziękować Bogu za wielki dar jakim jest koszaliński Dom Miłosierdzia Bożego i powstające wokół niego dzieła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy po Mszy św.

Wielki Post

Środą Popielcową (06.03.2019 r.) rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Tego dnia w naszej kaplicy będą odprawione dwie Msze św. – o godz. 11.00 i 19.00.  W okresie Wielkiego Postu w piątki o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, natomiast w niedziele o godz. 10.30 na Gorzkie Żale.