Diagnoza

W dniach 03 – 06.08.2021 r. (wtorek – piątek) w naszym Domu będzie możliwość spotkania się na bezpłatne konsultacje z p. Katarzyną Ciesielską – pedagogiem specjalnym i terapeutą integracji sensorycznej. P. Katarzyna pracuje z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, ADHD, afazją, Zespołem Downa, niewidomymi, głuchoniemymi oraz dziećmi ze specyficznymi zaburzeniami w nauce. Będzie przyjmować w godzinach 15.00 – 18.00 na parterze naszego Domu.

Prace nad elewacją

Powoli kończymy prace na 1/5 elewacji koszalińskiego Domu. Ściany okazały się w dużo gorszym stanie niż przypuszczaliśmy, co wiąże się z ogromem prac, na które wydaliśmy do tej pory 140 000 zł. Po ukończeniu 1/5 elewacji prace zostaną zatrzymane. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, że tyle mogliśmy zrobić. Może przyjdzie czas, że uda się wyremontować całą elewację. Nie znajdujemy słów, aby podziękować Wam za wszelkie dobro!

Msza święta prymicyjna

Dziś w naszej kaplicy ks. Karol Pietrusik ze zgromadzenia Księży Saletynów odprawił Mszę świętą prymicyjną. To dla nas wielka łaska, że kolejny nowo wyświęcony kapłan sprawował Eucharystię w naszym Domu – miejscu nieustannej adoracji Najświętszego Sakramentu. Kolejne dzieła Bożego Miłosierdzia rosną dzięki tej Eucharystycznej Obecności Pana wśród nas.  

Dwunaste Walne Zgromadzenie

Dziś w naszym koszalińskim Domu miało miejsce Dwunaste Wale Zgromadzenie Stowarzyszenia Dom Miłosierdzia. Zgromadzenie ma miejsce raz w roku. Na 19 członków brało w nim udział 18 osób. Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią o godz. 11.00, następnie nastąpiło podsumowanie działań podjętych w ubiegłym roku, był czas na wspólne rozmowy i obiad. Lada dzień opublikujemy na naszej stronie dokumenty ze Zgromadzenia.