Koncert na poddaszu

W najbliższą sobotę zapraszamy na koncert Marii Krawczyk Ziółkowskiej, artystki związanej z naszym Domem. W poprzednich latach występowała już kilka razy w koszalińskim Domu i podczas organizowanych przez nas wydarzeń (koncert w amfiteatrze czy Koronka na Rynku Staromiejskim). Zapraszamy serdecznie.

11 lat Stowarzyszenia

12.10.2021 r. minęło 11 lat od oficjalnego powołania do życia Stowarzyszenia Dom Miłosierdzia. Organizacja ta powstała, aby stworzyć pierwszy Dom Miłosierdzia Bożego. Tego dnia obchodzimy w Kościele wspomnienie bł. Jana Beyzyma, który poświęcił swoje życie, aby nieść pomoc trędowatym. Jest on jednym z patronów naszego koszalińskiego Domu.

7 lat kaplicy

Dziś mija 7 lat od otwarcia docelowej kaplicy w naszym koszalińskim Domu. Dziękujemy Bogu za to miejsce Jego obecności w postaci eucharystycznej. Przez te lata nieustannej adoracji Najświętszego Sakramentu byliśmy świadkami wielu cudów i mamy świadomość, że ta kaplica to serce prowadzonych przez nas dzieł Miłosierdzia.

Materiał filmowy z poświęcenia kaplicy:

Remont elewacji

Wieńczymy odnowę 1/5 elewacji naszego koszalińskiego Domu. Pozostała jeszcze wymiana parapetów i kilku okien oraz przeprowadzenie prac na parterze. Koszt dotychczas wykonanych prac to 200 ooo zł. Brakuje nam do zapłaty wykonawcy remontu ok. 50 000 zł. Prosimy Was o wsparcie.