Łaźnia z toaletą

Jak pewnie pamiętacie, gdy budowaliśmy nowy namiot i remontowaliśmy podwórze wokół niego to mówiliśmy, że przy namiocie powinno znaleźć się miejsce, które było by toaletą i jednocześnie łaźnią dla wszystkich potrzebujących. Nadszedł czas, aby to przedsięwzięcie zrealizować. Może Was dziwić dlaczego oddzielamy to miejsce od naszego budynku, ale szacunek do osób mieszkających w Domu i brak miejsca w nim wymusza na nas takie rozwiązanie. Koszt tej inwestycji to ok. 40 ooo zł. Prosimy Was o pomoc. Chcemy, aby w ciągu dnia chociaż niektórzy z 200 przychodzących do nas osób mogli skorzystać z toalety i z prysznica. Dziękujemy!

Jezus Chrystus w Najświętszym Sakramencie – siła i moc Domu Miłosierdzia Bożego

06.01.2023 r., po dziewięciodniowej nowennie, dziękowaliśmy Jezusowi jak tylko mogliśmy, za Jego cudowną obecność pośród nas. Składamy przed Wami świadectwo, że Chrystus Pan adorowany w naszej kaplicy prowadzi wszystkie sprawy Domu Miłosierdzia Bożego. Tyle razy doświadczaliśmy jak rozwiązywał nam wszystkie trudne sytuacje, tyle razy doświadczaliśmy jak płacił rachunki Domu, tyle razy doświadczaliśmy wielkich i małych cudów, tyle razy doświadczaliśmy przemiany serc ludzkich. Ludzie często pytają gdzie tkwi tajemnica naszej siły w prowadzeniu wszystkich dzieł – odpowiedź może być tylko jedna: naszą siłą jest Pan Jezus ukryty w Najświętszym Sakramencie!

Jedni wolą rydwan, drudzy konie, a nasza siła w imieniu Pana, Boga naszego. /Ps 20,8/

 

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. 10 lat adoracji wieczystej w Domu Miłosierdzia Bożego.

Dziś (05.01) o godz. 19.00 ostatni dzień nowenny. Od godz. 21.00 do godz. 6.00 w naszej kaplicy odbędzie się uwielbienie śpiewem. 

06.01 od godz. 12.00 do godz. 15.00 czytanie psalmów przed Panem. O godz. 15.00 odbędzie się uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.00 w kaplicy będzie miał miejsce uroczysty różaniec dziękczynny. O gdzie. 18.00 odbędzie się dziękczynna Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa Krzysztofa Zadarko.

Dołączycie do wielkiego dziękczynienia naszego Domu.