3 lata Piekarni

Jutro (16.03) miną trzy lata odkąd otworzyliśmy Piekarnię Bożego Miłosierdzia. Chcemy dziękować Bogu za to miejsce, które jest dla nas ważne z kilku względów – pozwala nam oferować Wam naturalne, pozbawione „ulepszaczy” produkty oraz jest miejscem pracy dla naszych mieszkańców. Wielu osobom dała możliwość ponownego odnalezienia swojego miejsca w społeczeństwie i odzyskania wiary we własne siły.

Z okazji rocznicy, tego dnia do każdych zakupów w naszych sklepach dostaniecie ciasteczko w prezencie 🙂

 

Nowe wypieki

Po kilkunastu miesiącach zmagań i poszukiwań, chcemy obdarzyć Was wyjątkowym chlebem. Jest on wypieczonym z mąki ekologicznej, na zakwasie, bez chemii i odznacza się bardzo dobrym smakiem. Od jutra można go kupić w naszych sklepach (w Domu Miłosierdzia oraz przy ul. Wyszyńskiego).

 

Pierwsza rocznica piekarni

Jutro, w siódmą rocznicę zakupu Domu będziemy dziękować Bogu i św. Józefowi za Piekarnię Bożego Miłosierdzia. Chcemy Wam przypomnieć, że piekarnia jest przede wszystkim dziełem ewangelizacyjnym, przez które pragniemy dawać ludziom Boga. Po drugie jest to miejsce, gdzie pracują nasi mieszkańcy, którzy w ten sposób mogą zdobyć nowe umiejętności i zarabiać. Wierzymy, że ta praca ma dla nich wymiar terapeutyczny. Natomiast po trzecie chcemy, żeby z czasem piekarnia w jakiejś części utrzymywała prowadzone przez nas dzieła Bożego Miłosierdzia.

Naszym priorytetem jest to, aby nasze wypieki były zdrowe, wykonujemy je z samych naturalnych składników. Dziękujemy Wam, że byliście z nami przez ten rok i mamy nadzieję, że będziecie z nami przez kolejne lata 🙂