Pustelnia zaprasza

Nie zapominajcie, że Pustelnia jest miejscem, w którym każdy utrudzony może pobyć sam na sam z Panem Jezusem i odzyskać siły. Korzystajcie z tego miejsca, gorąco Was zapraszamy.

Gwoli przypomnienia – po środku Pustelni znajduje się piękna kaplica, a wokół niej 7 eremòw. Opiekują się tym miejscem na zmianę Siostry i Bracia Miłosiernego Pana, posługując wszystkim, którzy chcą się oddać kontemplacji Boga. Cały czas trwają tam niewielkie prace. Chcemy, aby wszystko było tak jak trzeba. Mamy nadzieję, że niedługo powstanie ósmy erem. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

 

Przygotowania do wigilii

W naszych Domach odbędzie się 5 wieczerzy wigilijnych. Będą miały miejsce: w namiocie na podwòrzu koszalińskiego Domu (dla potrzebujących, 220 osób), w Dom Miłosierdzia Bożego w Koszalinie (110 osób), w Domu Miłosierdzia Bożego na Roli (70 osób), w Domu Miłosierdzia Bożego w Warcinie (30 osób) i w Pustelni (4 osoby). Prosimy abyście o nas pamiętali w tym czasie. Zapraszamy wszystkich potrzebujących, aby do nas dołączyli.

Wzmożone prace na Pustelni

Od dwóch tygodni ekipa chłopaków z Roli pomaga Braciom wieńczyć wiele prac na Pustelni. Cały czas tworzymy to miejsce, mimo tego wiele osób już z niego korzysta. Między innymi stawiamy płoty wokół każdego eremu, aby nabrał charakteru bardziej pustelniczego. Wylaliśmy też fundamenty pod ósmy erem. Prowadzimy też wiele innych prac. Dziękujemy za wsparcie i prosimy – twórzcie z nami to dzieło.

Pokornie prosimy

Jak wiecie, trzy tygodnie temu podłączyliśmy na Pustelni potrzebną studnię. Brakuje nam 25 000 zł, aby za nią zapłacić. Prosimy Was o pomoc.

Nowa studnia

W miniony czwartek i piątek w Pustelni Bożego Miłosierdzia udało podłączyć się we wszystkich eremach wodę. Stało się to dzięki nowej studni (powstała ona za sprawą cudu św. Stanisława, pisaliśmy o tym TUTAJ). Koszty prac to ponad 35 000 zł, prosimy Was o wsparcie. Dziękujemy za każdą pomoc!

Cud św. Stanisława

W dzień św. Stanisława, patrona Polski i kościoła w Kołtkach (to najbliższy kościół przy Pustelni), po wielu miesiącach poszukiwań znaleźliśmy na terenie Pustelni wodę. W tym miejscu powstanie druga studnia. Bogu niech będą dzięki!