Przyjazdy do Pustelni

W zawiązku z licznymi zapytaniami informujemy, że Pustelnia Bożego dla osób z zewnątrz będzie otwarta od 01.09.2021 r. Już teraz można rezerwować terminy pobytu w tym miejscu pod numerem telefonu: 660 539 514.

Pustelnia otwarta!

Dziś, w uroczystość śś. Piotra i Pawła (29.06.2021 r.) Pustelnia Bożego Miłosierdzia została uroczyście otwarta. O godz. 17.00 Biskup Edward Dajczak celebrował Mszę św. w kaplicy pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, będącą centrum Pustelni. To jedyna tak duża pustelnia w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego miejsca. Od tego momentu zamieszkało tam trzech Braci Miłosiernego Pana, którzy będą opiekować się Pustelnią i osobami tam przybywającymi.

Kolejną wielką radością dla nas tego dnia były I śluby zakonne złożone przez s. Judytę. To pierwsza siostra ze wspólnoty Sióstr Miłosiernego Pana, która złożyła profesję zakonną. Polecamy ją Waszej modlitwie.

Więcej zdjęć TUTAJ

Krzesełka

Osoby, które przyjadą jutro na otwarcie Pustelni Bożego Miłosierdzia zachęcamy do zabrania ze sobą składanych krzesełek.

Zapraszamy na otwarcie Pustelni

Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół na otwarcie Pustelni Bożego Miłosierdzia, które odbędzie się 29.06.2021 r., rozpocznie się Mszą św. z ks. Biskupem o godz. 17.00. Tego dnia I pierwsze śluby zakonne złoży pierwsza Siostra Miłosiernego Pana – Judyta. Od tego momentu w tym miejscu zamieszka trzech Braci Miłosiernego Pana.

To dla nas wielka radość, jeśli będziecie towarzyszyć nam w tym szczególnym dniu. Niżej zamieszczamy mapkę, która ułatwi dojazd do Pustelni. Przygotujemy dla Was trzy parkingi, nasi wolontariusze pokierują Was w odpowiednie miejsca.

Na Pustelni praca wre

Został miesiąc do otwarcia Pustelni Bożego Miłosierdzia. Prace idą pełną parą. W ostatnich dniach została tam podłączona woda, trwa budowa składziku, powstało zadaszenie nad studnią.

Więcej zdjęć TUTAJ

Data otwarcia Pustelni

29.06.2021 r. (uroczystość śś. Piotra i Pawła) o godz. 17.00 odbędzie się otwarcie Pustelni Bożego Miłosierdzia. Biskup Edward Dajczak poświęci znajdujący się tam kościół. Następnie będziemy świadkami pierwszych ślubów zakonnych s. Judyty. To pierwsza siostra ze wspólnoty Sióstr Miłosiernego Pana, która złoży profesję zakonną.