Ósmy erem

Obecnie w naszej Pustelni powstaje ósmy erem. Dziękujemy za Wasze wsparcie i prosimy, abyście nadal pamiętali o tym miejscu.

 

Wieści z Pustelni

Pustelnia o tej porze roku jest nadzwyczaj piękna. Bardzo się cieszymy, że liczni kapłani, siostry zakonne i wielu świeckich przyjeżdża w to miejsce, żeby pobyć sam na sam z Bogiem. Zachęcamy, aby korzystać Pustelni i przyjeżdżać tam chociaż na kilka dni. Czas wiosenno-letni sprzyja pracom budowlanym. Obecnie budujemy ogrodzenia wokół naszych siedmiu eremów. Rozpoczynamy także budowę ósmego. Prosimy Was o dalszą pomoc w tworzeniu tego cudownego miejsca. Gdyby ktoś chciał nas wspomóc i ufundować jedno ogrodzenie, to jego koszt to 7 000 zł.

Zdjęcia z Pustelni wiosną TUTAJ

Bóg zapłać!

Niepojęta Łaska – 11 lat Domu Miłosierdzia Bożego

Od rana trwamy w niepojętym dziękczynieniu Bogu Żywemu i Prawdziwemu za to, że spodobało Mu się na tej ziemi koszalińskiej dać nam Dom, który stał się domem-matką tak wielu Bożych dzieł. Myślimy dzisiaj także o tysiącach ludzi, którzy pomagali i pomagają nam prowadzić dzieła Bożego Miłosierdzia. Niech Dobry i Miłosierny Pan odda stokrotnie wszystkim za ich wspaniałomyślne serce. Na Bożą chwałę chcemy choć trochę wymienić to, co Dobry Bóg zamyślił w tych dziełach: 

– Dom Miłosierdzia Bożego

– Wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu

– Dom na Roli

– Dom w Uliszkach

– Dom w Warcinie

– Pustelnia

– Ka wiarnia „Kawa z duszą”

– Piekarnia

– Bracia i Siostry Miłosiernego Pana

– Wielkie dzieło ewangelizacji

– Żywienie setek osób dziennie

– Stałe schronienie dla prawie 200 osób

– Pralnia

– Łaźnia

– Posługa uwolnienia i modlitwy wstawienniczej

– Poradnia psychologiczna

– Pomoc prawna

 

Dziękujemy 

Pustelnia zaprasza

Nie zapominajcie, że Pustelnia jest miejscem, w którym każdy utrudzony może pobyć sam na sam z Panem Jezusem i odzyskać siły. Korzystajcie z tego miejsca, gorąco Was zapraszamy.

Gwoli przypomnienia – po środku Pustelni znajduje się piękna kaplica, a wokół niej 7 eremòw. Opiekują się tym miejscem na zmianę Siostry i Bracia Miłosiernego Pana, posługując wszystkim, którzy chcą się oddać kontemplacji Boga. Cały czas trwają tam niewielkie prace. Chcemy, aby wszystko było tak jak trzeba. Mamy nadzieję, że niedługo powstanie ósmy erem. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

 

Przygotowania do wigilii

W naszych Domach odbędzie się 5 wieczerzy wigilijnych. Będą miały miejsce: w namiocie na podwòrzu koszalińskiego Domu (dla potrzebujących, 220 osób), w Dom Miłosierdzia Bożego w Koszalinie (110 osób), w Domu Miłosierdzia Bożego na Roli (70 osób), w Domu Miłosierdzia Bożego w Warcinie (30 osób) i w Pustelni (4 osoby). Prosimy abyście o nas pamiętali w tym czasie. Zapraszamy wszystkich potrzebujących, aby do nas dołączyli.