7 lat kawiarni

Minęło już 7 lat odkąd na mapie Koszalina i naszej diecezji pojawiła się kawiarnia „Kawa z duszą”. T0 niesamowite miejsce, gdzie w sposób delikatny dajemy ludziom Boga. Dziękujemy Wam, że współtworzycie to miejsce.

13 lat Stowarzyszenia

Dziś, we wspomnienie bł. Jana Beyzyma, patrona trędowatych, obchodzimy trzynastą rocznicę zatwierdzenia przez państwo polskie Stowarzyszenia Dom Miłosierdzia.

Niepojęta Łaska – 11 lat Domu Miłosierdzia Bożego

Od rana trwamy w niepojętym dziękczynieniu Bogu Żywemu i Prawdziwemu za to, że spodobało Mu się na tej ziemi koszalińskiej dać nam Dom, który stał się domem-matką tak wielu Bożych dzieł. Myślimy dzisiaj także o tysiącach ludzi, którzy pomagali i pomagają nam prowadzić dzieła Bożego Miłosierdzia. Niech Dobry i Miłosierny Pan odda stokrotnie wszystkim za ich wspaniałomyślne serce. Na Bożą chwałę chcemy choć trochę wymienić to, co Dobry Bóg zamyślił w tych dziełach: 

– Dom Miłosierdzia Bożego

– Wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu

– Dom na Roli

– Dom w Uliszkach

– Dom w Warcinie

– Pustelnia

– Ka wiarnia „Kawa z duszą”

– Piekarnia

– Bracia i Siostry Miłosiernego Pana

– Wielkie dzieło ewangelizacji

– Żywienie setek osób dziennie

– Stałe schronienie dla prawie 200 osób

– Pralnia

– Łaźnia

– Posługa uwolnienia i modlitwy wstawienniczej

– Poradnia psychologiczna

– Pomoc prawna

 

Dziękujemy 

Dziękujemy!

Chcemy Wam z całego serca podziękować za wszelką okazaną nam pomoc. Pod dachami naszych Domów mieszka obecnie ok. 130 osób. W Domu w Uliszkach nadal trwa remont, liczne prace odbywają się też na Roli i w powstającej Pustelni.

Niech dobry Bóg Wam błogosławi!