Rola rozkwita

Na Roli prace idą pełną parą. Na ukończeniu jest domek, gdzie będzie mogło zamieszkać 10 osób. Na nowo budujemy drewutnię. Ukończona została woliera dla ptaków ozdobnych. Podwoiliśmy ilość hodowanego na Roli drobiu. Budujemy także altanę. Obecnie nasz leśny Dom zamieszkuje 30 mężczyzn. Jeszcze 2 tygodnie temu było ich 50.

Zdjęcia TUTAJ

Narodziny do życia w Chrystusie

„Ponad życiem fizycznym stoi życie Boże. (…) Jeśli mam wieść życie w Chrystusie, muszę się do niego narodzić – jest to sakrament Chrztu św. Muszę osiągnąć dojrzałość i przyjąć odpowiedzialności wiążące się z życiem – jest to sakrament Bierzmowania. Muszę się odżywiać, podtrzymywać to Boże życie – jest to Najświętszy Sakrament.” sługa Boży abp. Fulton Sheen.

Dziś, w niedzielę Chrztu Pańskiego o godz. 15.00 w kaplicy naszego Domu na Roli jeden z mieszkańców przyjął Chrzest św., Bierzmowanie i I Komunię świętą. To dla nas ogromna radość. Polecamy go waszej modlitwie.

Zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ

 

Wigilia na Roli

Do wieczerzy wigilijnej w naszym Domu na Roli zasiadło 40 osób. W tym otoczonym przez lasy miejscu, noc Narodzenia Pana ma szczególny nastrój. Po uroczystej wieczerzy każdy z mieszkańców dostał prezent 🙂 Dziękujemy Wam za wszelkie wsparcie, dzięki któremu te Święta mogły być dla mężczyzn mieszkających na Roli tak radosne i wyjątkowe. 

Więcej zdjęć TUTAJ