Poświęcenie kaplicy w Warcinie

13.11.2022 r., Ksiądz Biskup Krzysztof Zadarko poświęcił kaplicę  pw. Matki Bożej Miłosierdzia i cały Dom Miłosierdzia Bożego w Warcinie. Nasza radość jest wielka!

Dokładnie rok wcześniej – 13.11.2021 r. w tym miejscu zamieszkały pierwsze osoby. Miejsce to pełni funkcję domu dla kobiet.

Zdjęcia z tego wydarzenia TUTAJ

Już jutro

Przypominamy, że już jutro (13.11.2022) świętować będziemy VI Światowy Dzień Ubogich. O godz.11.00 w namiocie na podwórzu Domu odbędzie się Msza święta celebrowana przez Księdza Biskupa Krzysztofa Zadarko. Następnie w tym miejscu będzie miał miejsce uroczysty obiad dla wszystkich potrzebujących. 

Tego samego dnia o godz.16.00 Biskup Krzysztof poświęci kaplicę i cały Dom Miłosierdzia Bożego w Warcinie. 

Bądźcie z nami!

Vl Światowy Dzień Ubogich

W niedzielę 13.11.2022 r. będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Zapraszamy na Mszę świętą, która odbędzie się pod namiotem o godzinie 11.00, pod przewodnictwem Księdza Biskupa Krzysztofa Zadarko. Następnie odbędzie się tam uroczysty obiad. O godzinie 16.00 Ksiądz Biskupi poświęci kaplicę pw.Matki Bożej Miłosierdzia i cały Dom Miłosierdzia Bożego w Warcinie. 

Światowy Dzień Ubogich

Z radością informujemy Was, że 13.11.2022 r. (Światowy Dzień Ubogich) o godz. 11.00 Biskup Krzysztof Zadarko będzie sprawował Mszę świętą w namiocie na podwórzu naszego koszalińskiego Domu. Następnie odbędzie się tam uroczysty posiłek dla wszystkich potrzebujących. 

Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych Biskup Krzysztof poświęci nowo powstałą kapicę w Domu Miłosierdzia Bożego w Warcinie. Już teraz zarezerwujcie sobie czas, żeby przeżyć z nami to wydarzenie.  

Krótki film o Domu

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego krótkie filmu o Domu Miłosierdzia Bożego i dziełach, które przy nim wyrosły. Był on prezentowany w koszalińskim amfiteatrze przed koncertem wieńczącym uroczyste obchody dziesięciolecia Domu.