Pustelnia zaprasza

Nie zapominajcie, że Pustelnia jest miejscem, w którym każdy utrudzony może pobyć sam na sam z Panem Jezusem i odzyskać siły. Korzystajcie z tego miejsca, gorąco Was zapraszamy.

Gwoli przypomnienia – po środku Pustelni znajduje się piękna kaplica, a wokół niej 7 eremòw. Opiekują się tym miejscem na zmianę Siostry i Bracia Miłosiernego Pana, posługując wszystkim, którzy chcą się oddać kontemplacji Boga. Cały czas trwają tam niewielkie prace. Chcemy, aby wszystko było tak jak trzeba. Mamy nadzieję, że niedługo powstanie ósmy erem. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

 

Wzmożone prace na Pustelni

Od dwóch tygodni ekipa chłopaków z Roli pomaga Braciom wieńczyć wiele prac na Pustelni. Cały czas tworzymy to miejsce, mimo tego wiele osób już z niego korzysta. Między innymi stawiamy płoty wokół każdego eremu, aby nabrał charakteru bardziej pustelniczego. Wylaliśmy też fundamenty pod ósmy erem. Prowadzimy też wiele innych prac. Dziękujemy za wsparcie i prosimy – twórzcie z nami to dzieło.

Ruszyła Ewangelizacja Nadmorska

21.08.2022 r. o godz. 20.00 w kaplic naszego koszalińskiego Domu miała miejsce Msza św. z rozesłaniem uczestników XII Ewangelizacji Nadmorskiej. Kolejnego dnia, wczesnym rankiem ewangelizatorzy wyruszyli do Dźwirzyna, gdzie rozpoczyna się tegoroczna trasa. Pamiętajcie o nich w modlitwie.

Trasa Ewangelizacji Nadmorskiej 2022:

22.08. (poniedziałek) – Dźwirzyno- Msza św. o 19, a po niej modlitwa o uzdrowienie
23.08. (wtorek) – Grzybowo – Msza św. o 18:30, a po niej modlitwa o uzdrowienie
24.08. (środa) – Ustronie Morskie – Msza św. o 19, a po niej modlitwa o uzdrowienie
25.08. (czwartek) – Gąski – Msza św. o 17:30, a po niej modlitwa o uzdrowienie
26.08. (piątek) – Sarbinowo – Msza św. o 19:30, a po niej modlitwa o uzdrowienie
27.08. i 28.08. (sobota i niedziela) – Mielno – Msza św. w sobotę o 19, a po niej modlitwa o uzdrowienie
a w niedzielę o 20, a po niej modlitwa o uzdrowienie
29.08. (poniedziałek) – Unieście – Msza św. o 19, a po niej modlitwa o uzdrowienie

W każdym kościele będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od rana do Mszy świętej.

Kolejna ewangelizacja za nami

21.08.2022 r. dobiegła końca ewangelizacja drugiej części parafii Bukowo. Dziękujemy Bogu za ten czas i ludzi, których postawił na naszej drodze. Tego lata odbędzie się jeszcze jedna ewangelizacja wioskowa. Pod koniec miesiąca udamy się do parafii Wytowno.