Konferencja w „Kawie z duszą”

22.02.2019 r. (piątek) o godz. 20.00 w naszej kawiarni „Kawa z duszą” ks. dr Jarosław Kwiecień wygłosi konferencję pt. „Po co komu Stary Testament? Odpowiadają Ojcowie Kościoła.” Serdecznie zapraszamy!

Światowy Dzień Chorego

11.02.2019 r. w święto Matki Bożej z Lourdes (Światowy Dzień Chorego) w naszym Domu odprawione będą dwie Msze św. – o godz. 11.00 i godz. 19.00. W czasie Eucharystii udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.

W ramach obchodów Światowego Dnia Chorego w naszej kawiarni „Kawa z duszą” można zgłaszać osoby chore, które chcecie, abyśmy odwiedzili.

Konferencja w kawiarni

25.01.2019 r. (piątek) o godz. 20.00 w naszej kawiarni „Kawa z duszą” s. Urszula Kłusek SAC wygłosi konferencję pt. „Nuda jako pustka i umieranie duszy”. Serdecznie zapraszamy!

Nie bądź samotny w Sylwestra!

W noc sylwestrową nasza kawiarnia będzie czynna do godz. 3.00.  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić tą szczególny czas w miłej atmosferze przy dobrej kawie i naszych przysmakach.

„Urodziny” kawiarni

Dziś radośnie świętowaliśmy drugą rocznicę otwarcia naszej kawiarni „Kawa z duszą”. To była doskonała okazja, aby przypomnieć o tym, że to nie tylko lokal, gdzie można wypić dobrą kawę, ale miejsce szczególnie oddane Matce Bożej, które pełni funkcję ewangelizacyjną – pomagając zauważyć Bożą obecność w naszym codziennym życiu. Był czas na wspomnienia, koncert i oczywiście tort urodzinowy. Towarzyszył nam ks. biskup Krzysztof Włodarczyk. Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy, aby spędzać miło czas w kawiarni.

Galeria zdjęć z dzisiejszego spotkania TUTAJ