„Urodziny” kawiarni

Dziś radośnie świętowaliśmy drugą rocznicę otwarcia naszej kawiarni „Kawa z duszą”. To była doskonała okazja, aby przypomnieć o tym, że to nie tylko lokal, gdzie można wypić dobrą kawę, ale miejsce szczególnie oddane Matce Bożej, które pełni funkcję ewangelizacyjną – pomagając zauważyć Bożą obecność w naszym codziennym życiu. Był czas na wspomnienia, koncert i oczywiście tort urodzinowy. Towarzyszył nam ks. biskup Krzysztof Włodarczyk. Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy, aby spędzać miło czas w kawiarni.

Galeria zdjęć z dzisiejszego spotkania TUTAJ

 

To już dwa lata

08.12.2018 r. będziemy obchodzić drugą rocznicę otwarcia kawiarni „Kawa z duszą”. O godz. 12.00 w naszej kaplicy Mszę św. o godz. 12.00 odprawi ks. biskup Krzysztof Włodarczyk, który następnie uda się do kawiarni, gdzie o godz. 13.00 rozpoczniemy uroczyste świętowanie. W programie przewidziany jest koncert „Granie do kawy”. Zapraszam Was, abyście byli z nami i dziękowali Bogu za to że pozwolił, aby w naszym mieście powstało takie miejsce.

08.12 jest dla nas ważny także z innego względu. Także 2 lata temu powstała Wspólnota Życia, która przerodziła się we Wspólnotę Braci Miłosiernego Pana.

Świętowanie stulecia odzyskania niepodległości

Chcąc uczcić ten szczególny dzień, przy wszystkich naszych Domach na specjalnie przygotowanych masztach zawiesiliśmy flagi. Na maszt stojący na podwórzu koszalińskiego Domu flaga została wciągnięta po Mszy św. Następnie ks. Radek z ekipą wolontariuszy udał się do Domu w Uliszkach. Wieczorem flaga została zawieszona na maszcie przed Domem na Roli. W kawiarni natomiast świętowaliśmy wspólnie śpiewając pieśni patriotyczne. 

Zapraszamy do naszej galerii: TUTAJ 

Chodźcie posłuchać o Niebie

W tym miesiącu wyjątkowo zapraszamy do naszej kawiarni na dodatkową konferencję, która odbędzie się w najbliższy piątek. Ze względu na bliskość Uroczystości Wszystkich Świętych chcemy Wam powiedzieć – „Chodźcie posłuchać o Niebie”.