Karawana Bożego Miłosierdzia

Kolejną inicjatywą ewangelizacyjną, na którą chcemy Was zaprosić jest Karawana Bożego Miłosierdzia. Zapisy trwają. Dołączcie do nas! Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Ewangelizacja Nadmorska 2023

Wielkimi krokami zbliża się czas ewangelizacji letnich w naszej diecezji. Serdecznie zachęcamy do udziału w Ewangelizacji Nadmorskiej.

Wieści z Pustelni

Pustelnia o tej porze roku jest nadzwyczaj piękna. Bardzo się cieszymy, że liczni kapłani, siostry zakonne i wielu świeckich przyjeżdża w to miejsce, żeby pobyć sam na sam z Bogiem. Zachęcamy, aby korzystać Pustelni i przyjeżdżać tam chociaż na kilka dni. Czas wiosenno-letni sprzyja pracom budowlanym. Obecnie budujemy ogrodzenia wokół naszych siedmiu eremów. Rozpoczynamy także budowę ósmego. Prosimy Was o dalszą pomoc w tworzeniu tego cudownego miejsca. Gdyby ktoś chciał nas wspomóc i ufundować jedno ogrodzenie, to jego koszt to 7 000 zł.

Zdjęcia z Pustelni wiosną TUTAJ

Bóg zapłać!

Dyskrecja

Niektórych z Was dziwi jak rzadko piszemy o codziennej pracy z naszymi mieszkańcami i podopiecznymi. To prawda – nasze dni i noce wypełniają sprawy ludzkie, urzędowe, prawne, lekarskie, rozmowy, telefony, chodzenie na ulicę, ratowanie różnymi sposobami niewyobrażalnej liczby osób. Jednak nie chcemy o tym dużo mówić, bo to dotyka konkretnych osób i sytuacji, a to wymaga dyskrecji.