Msza święta dla singli

18.11.2017 r. o godz. 19.00 odbędzie się w naszej kaplicy druga Msza święta dla singli. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą wspólnie modlić się o przyszłych mężów i żony. Msze święte w tej intencji sprawowane będą w Domu w każdą trzecią sobotę miesiąca.

 

Zapraszamy wszystkich samotnych i potrzebujących

Z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka pierwszego Światowego Dnia Ubogich – 18.11.2017 r. (sobota) wraz z Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zapraszamy wszystkich samotnych i potrzebujących do naszego Domu. O godz. 12.00 odbędzie się Msza świętą pod przewodnictwem Biskupa Edwarda Dajczaka, po niej – o godz. 13.00 w jadalni Domu rozpocznie się uroczysty posiłek.

Prace w domu na Roli

Dom na Roli pięknieje z dnia na dzień. Prace remontowe na poddaszu są zaawansowane, więc już niebawem będziemy cieszyć się przestronną, jasną kaplicą i salą kominkową pełniącą funkcje jadalni i miejsca rekreacji mieszkańców naszego leśnego domu. Zaczęliśmy niedawno użytkować nowe pomieszczenie gospodarcze – oborę, którą obecnie adaptujemy na potrzeby naszych zwierząt. Pomalowaliśmy także dom z zewnątrz. W planach – ogrodzenie terenu.

Zapraszamy do naszej galerii:  Rola w listopadzie

Apostołowie Bożego Miłosierdzia

Dziś trzech wolontariuszy Domu wyruszyło wieczorem do osób ubogich i bezdomnych, których można spotkać w różnych miejscach naszego miasta. Chcą mówić im o Miłosiernym Ojcu, Bogu Żywym, który ich kocha oraz proponować im pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji życiowej, w jakiej się znaleźli. Chcemy, aby ta inicjatywa wpisała się na stałe w działania prowadzone przez nasz Dom.

 

Koncert charytatywny

19.11.2017 r. (niedziela) o godz. 18.00 w Filharmonii Koszalińskiej odbędzie się koncert charytatywny na rzecz naszego Domu. Wystąpi śpiewająca Rodzina Kaczmarek. Organizatorami są Fundacja Miłości i Rycerze Kolumba. Wydarzenie objął swoim patronatem Ksiądz Biskup Edward Dajczak.

Bilety w cenie 90 zł i 70 zł do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Koszalińskiej i w naszym Domu.