Oddanie wszystkiego Maryi

Nasze życie jest bardzo mocno przeplatane głoszeniem Pana Jezusa – ewangelizacjami. Rozeznając znaki dzisiejszych czasów widzimy, że Bóg pragnie, aby wszystko oddawać Matce Najświętszej. Konkretnie rozumiemy to w ten sposób, że chcemy oddawać Bogu przez ręce Maryi każde domostwo, każdy zakład pracy i każdy skrawek ziemi. Bracia i Siostry Miłosiernego Pana chcą pojawiać się w różnych miejscach, aby oddać wszystko Maryi. Prosimy, piszcie do nas, dzwońcie, przychodźcie, aby umówić się na spotkanie z Braćmi i Siostrami, którzy przyjdą do Was, aby wspólnie oddać wszystko Maryi. 

Bracia i Siostry Miłosiernego Pana to jeden z największych cudów Domu Miłosierdzia Bożego

02.02.2024 r., w Dzień Życia Konsekrowanego dziękowaliśmy za 10 braci i 4 siostry. Modlą się oni godzinami w dzień i w nocy oraz posługują całymi dniami i nocami najuboższym. Wiodą życie wspólne i szukają prawdy u boku św. Tomasza z Akwinu. To właśnie 02.02.2018 r. za wiedzą biskupa Edwarda trzech pierwszych braci oddało się Panu Jezusowi aktem św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Pół roku później, w dzień Pani Skrzatuskiej biskup podpisał dekret erygujący Braci. Niespełna trzy lata później powstała wspólnota Sióstr. Żyją radykalnie oddając się posłudze bez opamiętania. To, że oni są jest wielką łaską dla tych licznych dzieł, także ewangelizacyjnych. Módlcie się za nich i miejcie ich w swoich sercach!

ks. Radek Siwiński 

 

Druga tura Karawany

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 z Domu Miłosierdzia Bożego wyruszyła druga tura Karawany Bożego Miłosierdzia. Piętnastu ewangelizatorów wyszło w świat, aby głosić Boga Żywego i Jego Miłosierdzie. Tradycyjnie prosimy Was o modlitwę w intencji głoszących i tych, których Pan postawi na ich drodze.

Druga tura Ewangelizacji Nadmorskiej ruszyła

Dziś rozpoczęła się druga tura Ewangelizacji Nadmorskiej. Ewangelizatorzy odwiedzą następujące miejscowości:

29-30 lipca (sobota, niedziela) – Ustka

 31 lipca – 01 sierpnia (poniedziałek, wtorek) – Jarosławiec

 02-03 sierpnia (środa, czwartek) – Darłówko

 04 sierpnia (piątek) – Dąbki

Ewangelizatorów i osoby które spotkają na swojej drodze polecamy Waszej modlitwie.

Karawana ruszyła

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 ze Skrzatusza wyruszyła Karawana Bożego Miłosierdzia. Ewangelizatorzy będą przemierzać drogi naszej diecezji, na każdym skrzyżowaniu pytając Pana dokąd iść. 

Na facebookowym profilu „Jezus w drodze” będą pojawiały się relację z każdego dnia Karawany.

Prosimy Was o modlitwę.

Reportaż z Karawany: 

https://koszalin.gosc.pl/doc/8399299.Bog-zatroszczy-sie-o-wszystko-Nawet-o-kawe