Pustelnia otwarta!

Dziś, w uroczystość śś. Piotra i Pawła (29.06.2021 r.) Pustelnia Bożego Miłosierdzia została uroczyście otwarta. O godz. 17.00 Biskup Edward Dajczak celebrował Mszę św. w kaplicy pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, będącą centrum Pustelni. To jedyna tak duża pustelnia w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego miejsca. Od tego momentu zamieszkało tam trzech Braci Miłosiernego Pana, którzy będą opiekować się Pustelnią i osobami tam przybywającymi.

Kolejną wielką radością dla nas tego dnia były I śluby zakonne złożone przez s. Judytę. To pierwsza siostra ze wspólnoty Sióstr Miłosiernego Pana, która złożyła profesję zakonną. Polecamy ją Waszej modlitwie.

Więcej zdjęć TUTAJ

Dla Sióstr

Rozwijającą się w naszym Domu wspólnotę Sióstr Miłosiernego Pana można wesprzeć finansowo poprzez wykonanie przelewu na nr konta:

47 8566 0003 0600 2475 5005 0011

Dzień Życia Konsekrowanego

W święto Ofiarowania Pańskiego obchodzimy w Kościele także ustanowiony przez św. Jana Pawła II Dzień Życia Konsekrowanego. W naszym Domu  to szczególny dzień ze względu na wspólnoty Braci i Sióstr Miłosiernego Pana, które powstały w koszalińskim Domu Miłosierdzia Bożego. Wspólnoty tworzą osoby, które na co dzień posługują w naszych Domach, będąc bratem i siostrą dla każdego potrzebującego. W tym dniu szczególnie dziękujemy Bogu za ich powołanie i oddajemy ich Waszej modlitwie.