Wielka prośba

Na początek chcemy Wam z całego serca podziękować, że zawsze o nas pamiętacie i wspieracie w naszych codziennych potrzebach. Dziś dzielimy się z Wami naszą dużą troską. Prawie jednocześnie otrzymaliśmy faktury za prąd z wszystkich naszych dzieł. Dotyczą one okresu sześciu miesięcy. Wszystkie faktury mają bardzo krótki termin spłaty, a ich łączna kwota to 100 000 zł. Prosimy Was o pomoc w tej nadzwyczajnej sytuacji.

Iskra Miłosierdzia

28.09.2023 r. (czwartek) o godz. 15.00 zgromadzimy się przed naszym koszalińskim Domem (od strony skrzyżowania al. Monte Cassino i ul. Młyńskiej), aby wspólnie modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W ten sposób po raz kolejny włączymy się w akcję „Koronka na ulicach miast świata”.  Jest to dzień, w którym obchodzimy rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki.

Zachęcamy Was gorąco, abyście dołączyli do nas. Chcemy wspólnie oddawać nasze miasto Bożemu Miłosierdziu.

Nowy erem już na ostatniej prostej

Jak wiecie w Pustelni stawiamy ósmy erem. Jest on budowany przez naszych mieszkańców. Już niebawem zostanie ukończony. Bardzo dziękujemy Wam za pomoc. Aby domek był skończony musi zostać jeszcze zrobiona podłoga i łazienka. Brakuje również podstawowego wyposażenia. W czasie wakacji na osobisty pobyt z Jezusem do Pustelni przyjechało łącznie kilkadziesiąt osób.

Początek jesieni w Pustelni można zobaczyć TUTAJ.