Niesamowity rozwój Pustelni

Obecnie stawiany kolejną pustelnię. Razem z naszym „wozem Drzymały, nie licząc kościoła, będzie to ósmy erem. Praca w tym miejscu wre – doprowadzana jest woda, powstają szamba, w kolejnych pustelniach robione są łazienki, tworzone są dróżki doprowadzające do eremów, przyjmujemy też osoby na kilkudniowy pobyt przy Jezusie. To nasza codzienność. Dziękujemy Wam za wielką życzliwość, jaką nas darzycie. Dziękujmy Bogu za osoby, które ufundowały Pustelnię. Jesteśmy wdzięczni za Wasze ogromne zainteresowanie tym miejscem. W czasie wakacji setki osób przybyły, aby zobaczyć Pustelnię. Godzina Święta (godz. 23.00-24.00) przyciąga grupę ludzi, którzy przyjeżdżają do kaplicy, żeby modlić się z Braćmi. Nie znajdujemy słów, aby wyrazić wdzięczność za pomoc w tworzeniu Pustelni, która stanie się miejscem odnowy duchowej kapłanów, sióstr zakonnych i osób świeckich. Zapraszamy serdecznie!

Najnowsze zdjęcia: TUTAJ

Koncert na poddaszu

W najbliższą sobotę zapraszamy na koncert Marii Krawczyk Ziółkowskiej, artystki związanej z naszym Domem. W poprzednich latach występowała już kilka razy w koszalińskim Domu i podczas organizowanych przez nas wydarzeń (koncert w amfiteatrze czy Koronka na Rynku Staromiejskim). Zapraszamy serdecznie.

11 lat Stowarzyszenia

12.10.2021 r. minęło 11 lat od oficjalnego powołania do życia Stowarzyszenia Dom Miłosierdzia. Organizacja ta powstała, aby stworzyć pierwszy Dom Miłosierdzia Bożego. Tego dnia obchodzimy w Kościele wspomnienie bł. Jana Beyzyma, który poświęcił swoje życie, aby nieść pomoc trędowatym. Jest on jednym z patronów naszego koszalińskiego Domu.

7 lat kaplicy

Dziś mija 7 lat od otwarcia docelowej kaplicy w naszym koszalińskim Domu. Dziękujemy Bogu za to miejsce Jego obecności w postaci eucharystycznej. Przez te lata nieustannej adoracji Najświętszego Sakramentu byliśmy świadkami wielu cudów i mamy świadomość, że ta kaplica to serce prowadzonych przez nas dzieł Miłosierdzia.

Materiał filmowy z poświęcenia kaplicy: