Rusza Karawana

18.09.2019 r. (środa) o godz. 12.00 w kaplicy Domu ks. Biskup Edward Dajczak odprawi Mszę św., po niej kilkanaście osób wyruszy na rowerach na drogi naszej diecezji. Szczególnym znakiem będzie ciągnięty przez nich na wózku obraz Jezusa Miłosiernego.

 

Pierwsze śluby Braci

15.09.2019 r. (niedziela) podczas Diecezjalnej Pielgrzymki do Skrzatusza, o godz. 15.30 Bracia Miłosiernego Pana złożą pierwsze   śluby zakonne. Serdecznie zapraszamy, aby towarzyszyć im tego szczególnego dnia. Można pojechać tam z nami – zapisy w Domu Miłosierdzia Bożego.

Nadal w drodze

Bracia Miłosiernego Pana wraz z ks. Radkiem już ponad 2 tygodnie wędrują Pomorską Drogą św. Jakuba. Obecnie znajdują się na terenie Niemiec.

W galerii znajdziecie nowe zdjęcia z pielgrzymki: TUTAJ

Wieści z Drogi

Bracia Miłosiernego Pana wraz z ks. Radkiem już od 10 dni pielgrzymują. Idą o żebraczym chlebie Pomorską Drogą św. Jakuba. Doświadczają w drodze Bożej opieki. Przemierzając pieszo miasta i wsie dają napotkanym ludziom świadectwo swojego zaufania Bożej opatrzności.

Zdjęcia z Drogi: TUTAJ 

Kolejna ewangelizacja za nami

W niedzielę dobiegła końca piąta, ostatnia w tym roku ewangelizacja wioskowa. Przed nami jeszcze Karawana Bożego Miłosierdzia. Więcej o tej inicjatywie TUTAJ