Łaźnia z toaletą

Jak pewnie pamiętacie, gdy budowaliśmy nowy namiot i remontowaliśmy podwórze wokół niego to mówiliśmy, że przy namiocie powinno znaleźć się miejsce, które było by toaletą i jednocześnie łaźnią dla wszystkich potrzebujących. Nadszedł czas, aby to przedsięwzięcie zrealizować. Może Was dziwić dlaczego oddzielamy to miejsce od naszego budynku, ale szacunek do osób mieszkających w Domu i brak miejsca w nim wymusza na nas takie rozwiązanie. Koszt tej inwestycji to ok. 40 ooo zł. Prosimy Was o pomoc. Chcemy, aby w ciągu dnia chociaż niektórzy z 200 przychodzących do nas osób mogli skorzystać z toalety i z prysznica. Dziękujemy!

Konferencja w kawiarni

27.01.2023 r. (piątek) w naszej katolickiej kawiarni „Kawa z duszą” konferencję wygłosi ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek. Zapraszamy.

Pustelnia zaprasza

Nie zapominajcie, że Pustelnia jest miejscem, w którym każdy utrudzony może pobyć sam na sam z Panem Jezusem i odzyskać siły. Korzystajcie z tego miejsca, gorąco Was zapraszamy.

Gwoli przypomnienia – po środku Pustelni znajduje się piękna kaplica, a wokół niej 7 eremòw. Opiekują się tym miejscem na zmianę Siostry i Bracia Miłosiernego Pana, posługując wszystkim, którzy chcą się oddać kontemplacji Boga. Cały czas trwają tam niewielkie prace. Chcemy, aby wszystko było tak jak trzeba. Mamy nadzieję, że niedługo powstanie ósmy erem. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

 

1,5% podatku

Prosimy Was o wsparcie w postaci 1,5 % podatku. Dzięki środkom, które w ten sposób pozyskamy będziemy mogli nieść pomoc kolejnym osobom – robimy to poprzez prowadzenie trzech Domów i jadłodajni dla osób potrzebujących, które przychodzą z miasta. Pomóżcie nam pomagać!