Co piszczy w trawie?

Spieszymy z garścią najnowszych informacji z Roli. Nasza pasieka powiększyła się o kilkanaście uli, które nam podarowano (zdjęcia TUTAJ). Na świat zawitały kolejne świnki wietnamskie. Ogród daje obfite plony.

Odwiedziła nas również TV Max, od 3 minuty 10 sekundy materiał o Domu Miłosierdzia Bożego na Roli:

Rekolekcje przed Ewangelizacją Nadmorską

W poniedziałek (16.07) w naszym Domu rozpoczną się rekolekcje przed Żebrakiem. Poprowadzi je Biskup Edward Dajczak. Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko tych, którzy wyjdą na plaże głosić Boga Żywego. W poniedziałek, wtorek i czwartek spotkania odbywać się będą o godz. 15.00 i 19.00, w środę o godz. 12.00.

Jeśli nie możecie być z nami w kaplicy, możecie uczestniczyć w rekolekcjach za pośrednictwem naszej strony: https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/

Oaza w naszym azylu :)

09.07.2018 r. w Domu na Roli gościliśmy uczestników rekolekcji oazowych, którzy przeżywali z nami swój Dzień Wspólnoty. Bardzo cieszymy się, że młodzi ludzie podzielili się z naszymi mieszkańcami swoim świadectwem wiary. 

Zdjęcia: https://www.facebook.com/OazaKoszalin/

Ruszyła wioskowa

Dziś rozpoczęła się pierwsza tego lata ewangelizacja wioskowa. Do Gwdy Wielkiej dotarli ewangelizatorzy, którzy przez tydzień będą dzielić się z mieszkańcami świadectwem swojego życia z Jezusem. Prosimy Was o modlitwę o obfite owoce tego szczególnego czasu.

 

Ewangelizacja Nadmorska już tuż, tuż

Już za tydzień w naszym Domu ruszą rekolekcje przed Ewangelizacją Nadmorską, które wygłosi Biskup Edward Dajczak. Natomiast za dwa tygodnie ewangelizatorzy wyruszą na plaże diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. To już dziesiąta edycja tej wyjątkowej inicjatywy. Jeszcze możecie do nas dołączyć!

Szczegółowe informacje i zgłoszenia: http://miastopana.pl/ewangelizacja/ewangelizacja-nadmorska/nadmorska-2018/

Funkcjonowanie Domu w czasie wakacji

W czasie wakacji w naszym Domu nie będą odbywały się Msze św. z modlitwą o uzdrowienie oraz Msze św. w intencji dzieci, singli i ojczyzny. Ksiądz Radek nie będzie przyjmował w czwartki. Można kontaktować się z nim telefonicznie.

Nastąpią też zmiany w funkcjonowaniu Punktu Wsparcia Psychologicznego: w lipcu specjaliści będą przyjmować w środy godz. 17.00-19.00, natomiast w sierpniu będzie nieczynne.

Ten okres jest dla nas czasem wielu ewangelizacji. Całą naszą siłę czerpiemy z głoszenia Jezusa. Zachęcamy, abyście przyłączyli się do naszych akcji. 

Letnie Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym

W dniach 02-06.07.2018 r. w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Koszalinie odbędą się letnie rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym. Organizatorzy zapraszają  członków, sympatyków i osoby związane z ruchem charyzmatycznym. Warsztaty poprowadzi ks. Radosław Siwińskiego, koordynator dzieła nowej ewangelizacji w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, diecezjalny egzorcysty, założyciel Domu Miłosierdzia Bożego.

Szczegółowe informacje: http://koszalin.odnowa.org/?p=11170

Medialne różności

Prezentujemy parę najnowszych materiałów video związanych z naszym Domem.

Rozmowa dotycząca wyrobów z naszej Piekarni:

https://web.facebook.com/radiokoszalin/videos/1879427315452724/UzpfSTE1MDQyMjk3NTY0NjA0MDE6MjA3MTQ1MDExNjQwNTAyNg/

Od 2 min. 15 sekundy – zaproszenie na Ewangelizację Nadmorską 2018:

https://szczecin.tvp.pl/37784496/240618

Od 9 min. 30 sekundy – rozmowa z ks. Radosławem o życiu i muzyce 🙂

https://youtu.be/QR7tCD1QzmM