Wspólne czytanie Apokalipsy

Dla tych, którzy nie mogli być z nami w miniony czwartek zamieszczamy nagranie pierwszego spotkania z Apokalipsą św. Jana.

Przypominamy, że w kolejne czwartki Wielkiego Postu, o godz. 20.00 w naszej kaplicy czytana jest Apokalipsa, komentuje ją ks. Radosław Siwiński. Można również uczestniczyć w spotkaniach za pośrednictwem naszej strony https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/

 

Dziękujemy za te 7 lat!

Dziś minęło 7 lat od zakupu czerwonego budynku u zbiegu al. Monte Cassino i ul. Młyńskiej, który stał się Domem Miłosierdzia Bożego. Świętowaliśmy to wydarzenie w naszych trzech domach. W Koszalinie zasiedliśmy do uroczystej kolacji, następnie był czas na wspomnienia – wspólnie oglądaliśmy nagrania i zdjęcia dokumentujące te 7 lat. Świętowanie zakończyliśmy udziałem w dziękczynieniu, które odbyło się w naszej kaplicy.

Dziękujemy z całego serca, że jesteście z nami.

Trochę historii 🙂

Pierwsza rocznica piekarni

Jutro, w siódmą rocznicę zakupu Domu będziemy dziękować Bogu i św. Józefowi za Piekarnię Bożego Miłosierdzia. Chcemy Wam przypomnieć, że piekarnia jest przede wszystkim dziełem ewangelizacyjnym, przez które pragniemy dawać ludziom Boga. Po drugie jest to miejsce, gdzie pracują nasi mieszkańcy, którzy w ten sposób mogą zdobyć nowe umiejętności i zarabiać. Wierzymy, że ta praca ma dla nich wymiar terapeutyczny. Natomiast po trzecie chcemy, żeby z czasem piekarnia w jakiejś części utrzymywała prowadzone przez nas dzieła Bożego Miłosierdzia.

Naszym priorytetem jest to, aby nasze wypieki były zdrowe, wykonujemy je z samych naturalnych składników. Dziękujemy Wam, że byliście z nami przez ten rok i mamy nadzieję, że będziecie z nami przez kolejne lata 🙂

Nowenna do św. Józefa

Dziś rozpoczęliśmy nowennę do św. Józefa. Wielokrotnie pisaliśmy o łaskach, jakie spłynęły na nas za jego wstawiennictwem. Podczas tej dziewięciodniowej modlitwy chcemy dziękować Bogu za wielki dar jakim jest koszaliński Dom Miłosierdzia Bożego i powstające wokół niego dzieła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy po Mszy św.