Konferencja w kawiarni

27.01.2023 r. (piątek) w naszej katolickiej kawiarni „Kawa z duszą” konferencję wygłosi ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek. Zapraszamy.

Pustelnia zaprasza

Nie zapominajcie, że Pustelnia jest miejscem, w którym każdy utrudzony może pobyć sam na sam z Panem Jezusem i odzyskać siły. Korzystajcie z tego miejsca, gorąco Was zapraszamy.

Gwoli przypomnienia – po środku Pustelni znajduje się piękna kaplica, a wokół niej 7 eremòw. Opiekują się tym miejscem na zmianę Siostry i Bracia Miłosiernego Pana, posługując wszystkim, którzy chcą się oddać kontemplacji Boga. Cały czas trwają tam niewielkie prace. Chcemy, aby wszystko było tak jak trzeba. Mamy nadzieję, że niedługo powstanie ósmy erem. Dziękujemy za Wasze wsparcie.

 

1,5% podatku

Prosimy Was o wsparcie w postaci 1,5 % podatku. Dzięki środkom, które w ten sposób pozyskamy będziemy mogli nieść pomoc kolejnym osobom – robimy to poprzez prowadzenie trzech Domów i jadłodajni dla osób potrzebujących, które przychodzą z miasta. Pomóżcie nam pomagać!

 

Jezus Chrystus w Najświętszym Sakramencie – siła i moc Domu Miłosierdzia Bożego

06.01.2023 r., po dziewięciodniowej nowennie, dziękowaliśmy Jezusowi jak tylko mogliśmy, za Jego cudowną obecność pośród nas. Składamy przed Wami świadectwo, że Chrystus Pan adorowany w naszej kaplicy prowadzi wszystkie sprawy Domu Miłosierdzia Bożego. Tyle razy doświadczaliśmy jak rozwiązywał nam wszystkie trudne sytuacje, tyle razy doświadczaliśmy jak płacił rachunki Domu, tyle razy doświadczaliśmy wielkich i małych cudów, tyle razy doświadczaliśmy przemiany serc ludzkich. Ludzie często pytają gdzie tkwi tajemnica naszej siły w prowadzeniu wszystkich dzieł – odpowiedź może być tylko jedna: naszą siłą jest Pan Jezus ukryty w Najświętszym Sakramencie!

Jedni wolą rydwan, drudzy konie, a nasza siła w imieniu Pana, Boga naszego. /Ps 20,8/

 

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. 10 lat adoracji wieczystej w Domu Miłosierdzia Bożego.

Dziś (05.01) o godz. 19.00 ostatni dzień nowenny. Od godz. 21.00 do godz. 6.00 w naszej kaplicy odbędzie się uwielbienie śpiewem. 

06.01 od godz. 12.00 do godz. 15.00 czytanie psalmów przed Panem. O godz. 15.00 odbędzie się uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.00 w kaplicy będzie miał miejsce uroczysty różaniec dziękczynny. O gdzie. 18.00 odbędzie się dziękczynna Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa Krzysztofa Zadarko.

Dołączycie do wielkiego dziękczynienia naszego Domu.