5 lat!

Dzisiejszy dzień obfitował w spotkania, wspomnienia, podziękowania… 5 lat minęło od zakupu domu z czerwonej cegły. Czasem wydaje nam się, że to już co najmniej 15 lat – tak wiele wydarzyło się w tym czasie.

Świętować zaczęliśmy już o godz. 9.00 rano, kiedy to rozpoczęło się pierwsze spotkanie projektu „Bądźmy razem w Domu”. Ku naszej radości pojawiła się spora grupa osób starszych. Dziś nasi goście mieli okazję uczestniczyć w zajęciach muzycznych i spotkaniu z książką, nie zabrakło też modlitwy, zwiedzania Domu i wspólnych rozmów przy kawie i herbacie.

W południe gościliśmy naszych dobroczyńców i przedstawicieli zaprzyjaźnionych instytucji z naszego miasta. Główne obchody naszego jubileuszu odbyły się wieczorem. O 19.00 Mszę św. celebrował w naszej kaplicy ks. biskup Edward Dajczak. Następnie spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi na jadalni i tam świętowaliśmy dalej.

Tego szczególnego dnia chcemy Wam z serca podziękować za wsparcie materialne, dobre słowo, modlitwę, za to, że jesteście i zawsze możemy na Was liczyć 🙂