List na Wielkanoc 2015

Lew

Bracia, oto Jezus zwyciężył!

On żyje!

Zmartwychwstał!

Niedawno w trakcie rozmowy z pewnym dziennikarzem, gdy padło pytanie o Boże Miłosierdzie w tym Domu, uświadomiłem sobie, że przez ten cały czas tworzenia Domu, Pan Bóg poszerza nasze serca, aby biec każdemu na ratunek, że nie wolno osądzać, gdyż tylko Bóg zna serce człowieka w pełni, że zawsze należy dawać kolejną szansę. Tak, drodzy Przyjaciele Domu Miłosierdzia to, co Bóg robi od trzech lat w tym Domu materialnie, jest niczym w porównaniu ze zmianą serc wielu. Bóg Miłosierny objawia się nad wyraz, abyśmy pojęli jak wielką jest Miłością i abyśmy nie bali się Pana!

Kiedy przed kilku dni świętowaliśmy trzy lata tego Domu, w moim sercu płynęła pieśń dziękczynienia za wszystko, co tu się stało i dzieje, ale nade wszystko za prawdziwą walkę o potrzebującego. Dziękuję Wam za to, że dzięki Waszym modlitwom i ofiarom możemy pomagać ludziom i nawet chyba coraz lepiej…:)

Remonty naprawdę idą naprzód w obydwu domach. Ludzie się przewijają, a my naprawdę powoli widzimy koniec prac remontowych. Przed nami Boże Miłosierdzie. W tym roku dzień przed tym świętem będziemy czuwać od godziny 19: 00 uwielbiając Boże Miłosierdzie. W samą uroczystość od godziny 9:00 będziemy oprowadzać po Domu, o 13:00 odbędzie się Eucharystia z Biskupem Edwardem, po niej o 15:00 nastąpi uroczysta koronka, a o 17:00 piękny koncert w koszalińskim amfiteatrze Macieja Miecznikowskiego i Olgi Szomańskiej. Wszystko to, aby uwielbić Boga i podziękować ludziom za dobre serca. Bardzo Was zapraszamy na te nasze wydarzenia.

Po Bożym Miłosierdziu wejdziemy ponownie w zwykły rytm pracy: remonty, troska o człowieka, otwieranie kolejnych elementów Domu, ewangelizacje wiejskich parafii, ewangelizacja nadmorska, rekolekcje, etc. Bardzo Was zapraszamy do tworzenia tego wszystkiego z nami. Przyjeżdżajcie, podglądajcie nasze działania na stronach internetowych i módlcie się za nas, aby wszystko było na chwałę Boga Miłosiernego!

Niech Jezus Zmartwychwstały sprawia, aby nie było ciemności w Waszym życiu, ale żeby Ten Żyjący i Miłosierny był Wam wszystkim!

Dziękuję Wam za wszystko!

Ks. Radosław Siwiński z Ekipą Jezusa Miłosiernego