List na Boże Narodzenie 2015

Koszalin, Wigilia Bożego Narodzenia 2015r.

JEZU UFAM TOBIE!
Kochani Przyjaciele Domu Miłosierdzia Bożego!
Po kilku miesiącach od ostatniego listu, w tym niezwykłym czasie Bożego Narodzenia i czasie Bożego miłosierdzia pragnę Wam życzyć radości, pokoju i ciepła pochodzącego od Jezusa, który „nawiedził lud swój” i nie pozostawił nas „w ciemnościach mroku i śmierci”. Niech Emmanuel, Bóg z nami, usunie wszelki lęk i strach! Usłyszcie dziś jeszcze bardziej niż kiedykolwiek: przestań się lękać! Niech na Twych ustach zawsze będzie to zawołanie: Jezu ufam Tobie!
Nie tylko święta Bożego Narodzenia, ale Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia będą dla nas ogromną radością w najbliższym czasie. Stąd też wiele inicjatyw podejmowanych przez nasz Dom, i  sprawa najważniejsza: uroczyste Otwarcie Domu, które będzie miało miejsce 19 czerwca 2016 roku.
Dom ma już 60 mieszkańców a remonty mają być skończone do Świąt Wielkanocnych. Wśród wielu radości i trudów idziemy naprzód ratując naprawdę wiele osób. Nikt nie chce się chwalić, ale o dziełach Bożych trzeba mówić, naprawdę ten Dom pomaga ogromnej liczbie osób, które realnie stają na nogi. Za to niech Bóg będzie uwielbiony. Dziś w Wigilię Bożego Narodzenia Biskup Edward otwiera drugie serce tego Domu jakim jest piękna jadłodajnia. To od dzisiaj będziemy mogli przyjść z pomocą żywieniową setkom ludzi. A przed nami wiele pomysłów, dzięki którym chcemy ratować ludzi, największy z nich to budowa domu Miłosierdzia Bożego dla seniorów. Będziemy Was o tym informować na bieżąco.
Kończący się remont tego Domu jest dla nas znakiem ogromnej nadziei, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Odwiedzajcie nas, uczestniczcie w wielu wydarzeniach związanych z Rokiem Miłosierdzia, zaglądajcie na nasze strony internetowe, módlcie się za nas i prosimy wspomagajcie nas materialnie. Prosimy Was też o przekazanie nam 1%.
Bardzo Wam za to dziękujemy, odwdzięczamy się modlitwą. Niech Pan Wam we wszystkim błogosławi!
Ks. Radosław Siwiński z ekipą Bożego Domu
pasek