Wraz z wiosną w koszalińskim Domu ruszyły remonty

Wiosna w Koszalinie to u nas czas pracy.

W Domu Miłosierdzia trwają remonty: odświeżamy korytarze, naprawiamy to, co po zimie wymagało interwencji, porządkujemy przestrzenie wspólne.

To małe rzeczy, ale dla naszych mieszkańców znaczą bardzo dużo. Przy tak dużej ilości osób musimy odnowić każdy pokój by było jak trzeba . Bóg zapłać za Waszą wszelką pomoc!