Krzyż na środkowej wieży!

Dom Miłosierdzia był już błogosławiony i na znak tego w budynku wisi różaniec przymocowany do sufitu na jednym z korytarzy (bez pomocy Bożej dzieła takiego przecież nikt by nie zaczynał).

Jednak teraz Dom doczekał się postawienia krzyża, aby już nikt, kto będzie mijał budynek nie miał wątpliwości, że oto właśnie tu powstaje Dom Jezusa! Chcemy, aby wydarzenie to było uroczyste, dlatego 14 września, kiedy w całym Kościele przeżywane jest święto Podwyższenia Krzyża Świętego, odbędzie się uroczyste i oficjalne poświęcenie Krzyża przez Biskupa Edwarda Dajczaka, który potem stanie na środkowej wieży budynku. Z racji tego, że data ta, to również piątek, uroczystość odbędzie się o godzinie 15.00 w godzinę Miłosierdzia Bożego!

Chcemy dlatego serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Koszalina! Przyjdźcie i weźcie udział w wydarzeniu, które na zawsze zapisze się w historii tego miejsca! Miejsca, które będzie dla Was, w którym to Jezus będzie leczył i pocieszał, do którego Wy będziecie mogli przyjść z Waszymi troskami i problemami!