Obecnie w Domu Miłosierdzia

Po mimo prac remontowych pomocy w Domu szuka wielu potrzebujących. Ze względu na brak miejsc noclegowych nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich szukających u nas schronienia, jednak staramy się pochylać nad każdym problemem, z którym ktoś do nas przychodzi. Współpracują z nami różni specjaliści, wiele osób skorzystało już z bezpłatnych porad psychologa. Obecnie w Domu mieszka ok. 20 osób, w najbliższy weekend wprowadzą się kolejne osoby – młoda dziewczyna i starszy pan.

Od października, regularnie w każdy czwartek (od 9:00 do 24:00) trwa modlitwa wstawiennicza. Ze wspólnej modlitwy kapłanów i świeckich skorzystały już dziesiątki osób. W Domu miały miejsce dwie Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie. Będą się one odbywać regularnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca. W każdy poniedziałek przeżywamy Eucharystię wraz ze Wspólnotą Emmanuel, której członkowie po zakończeniu Mszy Św. prowadzą modlitwę uwielbienia.

Zapraszamy do włączania się we wspólną modlitwę, szczególnie zapraszamy aby adorować Jezusa Eucharystycznego, który czeka na człowieka, o każdej porze dnia i nocy.