List na Wielkanoc

Koszalin, 12 maja 2019r.

Niedziela Dobrego Pasterza

Drodzy Przyjaciele Domu Miłosierdzia Bożego!

Dopiero teraz, po dużym wysiłku związanym z przygotowaniem Świąt, chrztem naszego mieszkańca i prowadzeniem naszego codziennego życia, usiadłem, aby napisać słowa wielkanocnych życzeń. Jesteśmy jeszcze w okresie świątecznym i niezwykle szczególnym. Dziś w niedzielę Dobrego Pasterza, chcę Wam życzyć przeogromnego błogosławieństwa Ojca i Syna i Ducha Świętego oraz szczególnej więzi z Maryją, przez, Którą przyszedł nasz Pan. Jak zawsze spieszę, aby Wam bardzo podziękować, za Wasze dobro, miłość, modlitwę i wszelkie dary serca.

W tych ostatnich czterech miesiącach toczyło się nasze zwykłe, mozolne życie związane z ratowaniem każdego człowieka, który pojawił się na naszej drodze. Za kilka dni podopisujemy upragnione dokumenty w związku z pustelnią koło Białego Boru. Sprawy Domu dla najstarszych i chorych ciągle się toczą, wiąże się z tym wiele walki i niełatwych sytuacji. Mamy nadzieję, że Bóg wkrótce uwieńczy to dzieło.

Nasze życie to nieustannie: trzy domy i dzieła ewangelizacyjne.

W tę niedzielę Dobrego Pasterza powierzam Wam szczególnie Braci Miłosiernego Pana, których jest już pięciu, a niedługo wstępuje szósty. Prosimy Was o modlitwę, aby Pan rozmnożył tą początkującą wspólnotę. Coraz więcej dzieje się także w rodzącej się wspólnocie kobiet, które podobnie jak bracia chcą żyć charyzmatem Miłosiernego Pana.

Drodzy Przyjaciele, dziękuję to zbyt mało, aby podziękować za Waszą miłość. Prosimy Was módlcie się za nas bo przed nami czas 3 miesięcy intensywnego głoszenia Jezusa setkom tysiącom ludzi. A może ktoś z Was wybrałby się z nami, aby głosić Dobrego Pasterza?

Niech Jezus będzie Wam wszystkim a Maryja niech skrywa Was pod swoim płaszczem matczynym! Maryjo, Wieżo Dawidowa módl się za nami!

Ks. Radosław Siwiński z braćmi i całą ekipą Domu Miłosierdzia Bożego.