Konferencja w kawiarni

26.05.2018 r., jak w każdy ostatni piątek miesiąca zapraszamy na godz. 20.00 do naszej kawiarni „Kawa z duszą” na konferencję.Tym razem wraz z prelegentem pochylimy się nad zagadnieniem destrukcyjnych relacji. Zapraszamy serdecznie.

Zmieniamy się…

Może ktoś z Was zauważył, że przez ostatnie tygodnie, wieczorami w naszej kawiarni trwały prace remontowe. Rozjaśniliśmy wnętrze, pojawiły się nowe tapety, ścienne menu też przybrało nową formę. Wprowadziliśmy również menu w formie karty. Niebawem pojawią się kolejne, nowe elementy wystroju. Wszystko to, aby nasi goście czuli się w „Kawie z duszą” jeszcze lepiej. Chcemy, aby było to miejsce, które daje możliwość spotkania się z drugim człowiekiem, a czasem posiedzenia przy dobrej kawie w milczeniu. Dochodzą do nas głosy, że ta przestrzeń, zgodnie z naszymi pragnieniami jest także narzędziem ewangelizacji – przez Słowo Boże i cytaty świętych, poprzez muzykę chrześcijańską, dobrą rozmowę i wydarzenia, które tam mają miejsce (konferencje, koncerty). Dziękujemy, że jesteście z nami i mówicie innym o tym miejscu.

Kilka zdjęć z wyremontowanej kawiarni TUTAJ

Kawiarnia w maju

Zapraszamy do zapoznania się z planem wydarzeń, które będą miały miejsce w naszej kawiarni w maju. Znajdzie się coś dla ciała i coś dla ducha 🙂

Pierwszy tydzień maja w Domu

Chcemy przekazać Wam kilka informacji i ogłoszeń związanych z pierwszym tygodniem maja w naszym Domu:

  • od 01.05 przez cały miesiąc 30 min. przed Mszą św. w naszej kaplicy będą odbywały się nabożeństwa majowe
  • 01.05 (wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika) Msza św. w naszej kaplicy będzie sprawowana o godz. 19.00
  • 03.05 (uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski) Msza św. w naszej kaplicy będzie sprawowana o godz. 11.00
  • 05.05 (pierwsza sobota miesiąca) w naszej kaplicy nie będzie Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie

Piekarnia Bożego Miłosierdzia: w dniach 01-03.05 sklepy będą nieczynne.

Kawiarnia „Kawa z duszą”: 01.05 i 03.05 kawiarnia będzie czynna od godz. 12.00 do godz. 20.00.

Konferencja w kawiarni

27.04.2018 r. (piątek) o godz. 20.00 w naszej kawiarni Biskup Krzysztof Włodarczyk wygłosi konferencję „Rodzino, dokąd zmierzasz?”.

Serdecznie zapraszamy do „Kawy z duszą”.

Granie do kawy

Po okresie Wielkiego Postu ponownie ruszamy z koncertami odbywającymi się cyklicznie w naszej kawiarni. Najbliższe „Granie do kawy” w wykonaniu zespołu złożonego z wolontariuszy Domu Miłosierdzia Bożego będzie miało miejsce 22.04.2018 r. (niedziela) o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy, aby spędzić to niedzielne popołudnie z nami 🙂

Konferencja w kawiarni

23.02.2018 r. o godz. 20.00 w naszej kawiarni „Kawa z duszą” odbędzie się konferencja „Msza święta – jak się modlić”, którą wygłosi ks. dr Jarosław Kwiecień. Ta konferencja miała odbyć się w zeszłym miesiącu, jednak z powodu choroby prelegenta została przeniesiona.  

Dzień Chorego

W niedzielę 11.02.2018 r., we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzić będziemy XXVI Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy świętej w kaplicy Domu o godz. 11.00 udzielany będzie sakrament chorych. 

Tego dnia w naszej kawiarni „Kawa z duszą” od godziny 16.00 do 20.00 udzielane będą darmowe porady lekarskie.

Fotografia z duszą

Zapraszamy serdecznie 10.01.2018 r. (środa) do naszej kawiarni „Kawa z duszą” na pierwsze inauguracyjne spotkanie z cyklu „Fotografia z dusza”. Naszym gościem będzie pan Grzegorz Funke. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.