Wrzesień w „Kawie z duszą”

Nowy rok szkolny niesie ze sobą nowe wyzwani. Prezentujemy Wam plan wydarzeń, które będą miały miejsce we wrześniu w naszej kawiarni oraz listę rabatów, z których będziecie mogli skorzystać 🙂 Jak wiecie w „Kawie z duszą” równie ważna jak pyszna kawa jest ewangelizacja. Dlatego chcemy organizować spotkania z interesującymi ludźmi związanymi z Kościołem. Planujemy, również spotkanie dla singli, które niebawem przedstawimy Wam bardziej szczegółowo.

Zapraszamy – Dzieci Wrzesińskich 9/2 🙂 

 

Wieści z kawiarni

Już za parę dni dobiegną końca wakacje. Wrzesień to dobry czas na wprowadzanie w życie nowych inicjatyw i podejmowanie kolejnych wyzwań. W naszej kawiarni, w najbliższym czasie zmieni się nieco skład personelu. Niebawem zaprezentujemy szereg inicjatyw, które będą odbywać się w „Kawie z duszą”. Przy okazji chcemy pochwalić się naszym nowym nabytkiem – fotelem do karmienia 🙂 Teraz odwiedzjące nas mamy z niemowlętami, mogą czuć się już całkiem komfortowo 🙂

Smaki Pomorza

Chcemy podzielić się z Wami radosną informacją: „Kawa z duszą” zajęła trzecie miejsce w plebiscycie „Smaki Pomorza” w kategorii najpopularniejsza kawiarnia w Koszalinie i powiecie koszalińskim. 

Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali 🙂

Kolędowanie z duszą :)

08.01.2017 r. (niedziela) o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkania kolędowe. Tym razem spotkamy się w naszej kawiarni „Kawa z duszą”.

Serdecznie zapraszamy!

Już otwarte :)

Wczoraj o godzinie 15.00 uroczyście otworzyliśmy kawiarnię „Kawa z Duszą”. Rozpoczęliśmy z błogosławieństwem ks. biskupa Edwarda Dajczaka, który poświęcił lokal przy ul. Dzieci Wrzesińskich. Jesteśmy pełni nadziei, że przed naszymi gośćmi wiele godzin budujących rozmów przy dobrej kawie, w miłej atmosferze tego niezwykłego miejsca.

Tutaj znajdziecie informacje o godzinach otwarcia oraz mapkę: http://dommilosierdzia.pl/dziela/kawa-z-dusza/

Zapraszamy do oglądani, słuchania i czytania relacji medialnych z otwarcia:

http://koszalin.gosc.pl/doc/3590562.Kawa-z-dusza

http://www.polskieradio.pl/10/5412/Artykul/1701947,Kawa-z-Dusza

http://www.radio.koszalin.pl/pl/artykul/otwarto-kawiarnie-z-dusza.17368.html

http://www.radioplus.pl/wiadomosci-lokalne-czytaj/106074/kawiarenka_chrzescijanska_kawa_z_dusza_otwarta_w_koszalinie

Od 6 minuty 25 sekundy: https://tvp3.tvp.pl/28160573/09122016

Od 11 minuty 30 sekundy: http://szczecin.tvp.pl/28158868/2130-81216

Od 15 minuty 10 sekundy: https://szczecin.tvp.pl/28190678/111216

Od 6 minuty 30 sekundy: https://www.youtube.com/watch?v=NjhyQeOWdKQ

 

„Kawa z Duszą”

Za parę dni rusza nasza kolejna inicjatywa – kawiarnia „Kawa z Duszą”. Przyjazny klimat i pyszna kawa w centrum Koszalina. Dochód z funkcjonowania kawiarni przeznaczony zostanie na działanie Domu. Niebawem podamy szczegółowe informacje.