Wiara a rozum

27.10.2017 r. (piątek) o godz. 20.00 w naszej kawiarni „Kawa z duszą” ks. Radosław Siwiński wygłosi konferencję: „Wiara a rozum: współpraca czy walka?”. Serdecznie zapraszamy.

 

Konferencja w „Kawie z duszą”

29.09.2017 r. (piątek) o godz. 20.00 w naszej kawiarni „Kawa z duszą” ( ul. Dzieci Wrzesińskich 9/2, Koszalin) ks. dr Wojciech Wójtowicz, rektor WSD w Koszalinie wygłosi konferencję „W co tak naprawdę wierzy muzułmanin”. Po jej zakończeniu, będzie czas na zadawanie pytań i rozmowę z prelegentem.  Serdecznie zapraszamy.

Koncert wolontariuszy

24.09.2017 r. (niedziela) w kawiarni „Kawa z duszą” o godz. 16.00 odbędzie się koncert „Granie do kawy”. Wystąpią wolontariusze Domu Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

Wrzesień w „Kawie z duszą”

Nowy rok szkolny niesie ze sobą nowe wyzwani. Prezentujemy Wam plan wydarzeń, które będą miały miejsce we wrześniu w naszej kawiarni oraz listę rabatów, z których będziecie mogli skorzystać 🙂 Jak wiecie w „Kawie z duszą” równie ważna jak pyszna kawa jest ewangelizacja. Dlatego chcemy organizować spotkania z interesującymi ludźmi związanymi z Kościołem. Planujemy, również spotkanie dla singli, które niebawem przedstawimy Wam bardziej szczegółowo.

Zapraszamy – Dzieci Wrzesińskich 9/2 🙂 

 

Wieści z kawiarni

Już za parę dni dobiegną końca wakacje. Wrzesień to dobry czas na wprowadzanie w życie nowych inicjatyw i podejmowanie kolejnych wyzwań. W naszej kawiarni, w najbliższym czasie zmieni się nieco skład personelu. Niebawem zaprezentujemy szereg inicjatyw, które będą odbywać się w „Kawie z duszą”. Przy okazji chcemy pochwalić się naszym nowym nabytkiem – fotelem do karmienia 🙂 Teraz odwiedzjące nas mamy z niemowlętami, mogą czuć się już całkiem komfortowo 🙂